Lag och spelschema St.Erikscup VT2018
2018-04-16 14:33
P9-27 VIF IF RÖD
Tommy Ahlsved    Christer Alsiö & C.Cassel
Vincent Ahlsved         Valentin Alsiö
Jack Persson             Oskar Löwenborg
Nikolaos Kalpakidis    Charlie Cassel
Oscar Bolander          Emil Hammar
Hugo Nilsson             Leo Wandel

April 2018
Lör 28 11:00 - 12:00 Värmdö IF Röd - Ingarö IF Gul Värmdövallen 226

Maj 2018
Fre 04 18:30 - 19:30 Ingarö SK 1 - Värmdö IF Röd         Ingarö IP 215
Lör 19 10:00 - 11:00 Värmdö IF Röd - Järla IF FK Röd Värmdövallen 226
Sön 27 11:00 - 12:00 Djurö-Vindö IF - Värmdö IF Röd Sjösalavallen 3

Juni 2018
Lör 02 10:00 - 11:00 Värmdö IF Röd - Sickla IF Blå 2 Värmdövallen 226
Lör 09 10:00 - 11:00 Mörtnäs IF Gul - Värmdö IF Röd Värmdövallen 216

P9-28 VIF IF BLÅ
Shivdas Boodhun Thomas Konopka
Andrie Boodhun       Patryk Konopka
Erik Lundberg          Alexander Selberg
Sebastian Dufva       Axel Meller
Joel Tekia               Folke Bergqvist
Morris Arousell        Jakob Bergman
Abulfazel Ataei

April 2018
Lör 21 10:00 - 11:00 Värmdö IF Blå - Nacka FC Värmdövallen 216
Lör 28 11:00 - 12:00 Saltsjöbadens IF - Värmdö IF Blå Saltsjöbadens IP22

Maj 2018
Lör 05 10:00 - 11:00 Värmdö IF Blå - Hammarby IF FF 6 Värmdövallen 216
Sön 20 09:30 - 10:30 Boo FF 7 - Värmdö IF Blå Boovallen 225
Lör 26 10:00 - 11:00 Värmdö IF Blå - Gustavsbergs IF Värmdövallen 216

Juni 2018
Lör 02 09:00 - 10:00 Mörtnäs IF Grön - Värmdö IF Blå Värmdövallen 225
Sön 10 10:30 - 11:30 Järla IF FK Vit - Värmdö IF Blå Nacka IP 125

P9-29 VIF IF SVART
Johan Ring      Joakim Jägare
Alvin Ring         Oscar Jägare
Ruben Stark      Jonathan Hägglund
Joel Björn         Ludvig Eriksson
Oscar Tarras     Rasmus Djerf
Ivan Puric         Charlie Haxbe

April 2018
Sön 22 11:00 - 12:00 Boo FF 8 - Värmdö IF Svart Boovallen 226
Lör 28 10:00 - 11:00 Värmdö IF Svart - Boo FF 16 Värmdövallen 225

Maj 2018
Sön 06 16:00 - 17:00 Orminge FC röd - Värmdö IF Svart Orminge BP 16
Lör 19 10:00 - 11:00 Värmdö IF Svart - Saltsjöbaden IF Värmdövallen 225
Sön 27 10:00 - 11:00 Hammarby IF - Värmdö IF Svart Hammarbyhöjden 115

Juni 2018
Lör 02 10:00 - 11:00 Värmdö IF Svart - Jarlabergs IF 2 Värmdövallen 225
Sön 10 11:00 - 12:00 Gustavsbergs IF - Värmdö IF Svart Farstaborg 2

P9-30 VIF IF VIT
Mathias Hyyrynen   Andreas Jakobsson
Lucas Hyyrynen          Noah Jakobsson
Rasmus Hyyrynen       Frank Koci
Vincent Eriksson          Melvin Edmark
Walid Rehman            Maximilian Rosenquist
Ossian Edwall             Kane Löf 
                                 

April 2018
Sön 22 10:15 - 11:15 Boo FF 23 - Värmdö IF Vit Boovallen 226
Lör 28 11:00 - 12:00 Värmdö IF Vit - Hammarby IF         Värmdövallen 215

Maj 2018
Sön 06 09:45 - 10:45 Järla IF Grön - Värmdö IF Vit         Nacka IP 125
Lör 19 11:00 - 12:00 Värmdö IF Vit - Sickla IF Vit          Värmdövallen 215
Sön 27 13:00 - 14:00 Boo FF 15 - Värmdö IF Vit Orminge BP 15

Juni 2018
Lör 02 11:00 - 12:00 Värmdö IF Vit - Jarlabergs IF 1 Värmdövallen 215
Lör 09 10:00 - 11:00 Värmdö IF Vit - Gustavsbergs IF Värmdövallen 215


Under fliken "Dokument", till vänster, så finns fullständig förteckning över grupper, lag, scheman etc. att ladda ner.
Grupper och lag kan komma att ändras, men detta är det underlag vi kommer att gå efter initialt.

Nyhetsarkiv
Ingen träning sön 28/12018-01-27 14:47
Avslutning sön 15/102017-10-07 13:46
Nackamästerskapen 20172017-09-23 14:07
Uppladdningscup 20172017-03-19 21:30
Inomhusträning 7/22016-02-04 09:38
Kalendern är uppdaterad2015-07-31 11:44
 
 
 
 
VÅRA HUVUDSPONSORER
 
 
 
Våra sponsorer
Hashtaggade bilder på Instagram med #värmdöif