P9-27 VIF IF RÖD
Tommy Ahlsved Christer Alsiö & C.Cassel
Vincent Ahlsved Valentin Alsiö
Jack Persson Oskar Löwenborg
Nikolaos Kalpakidis Charlie Cassel
Oscar Bolander Emil Hammar
Hugo Nilsson Leo Wandel
April 2018
Lör 28 11:00 - 12:00 Värmdö IF Röd - Ingarö IF Gul Värmdövallen 226
Maj 2018
Fre 04 18:30 - 19:30 Ingarö SK 1 - Värmdö IF Röd Ingarö IP 215
Lör 19 10:00 - 11:00 Värmdö IF Röd - Järla IF FK Röd Värmdövallen 226
Sön 27 11:00 - 12:00 Djurö-Vindö IF - Värmdö IF Röd Sjösalavallen 3
Juni 2018
Lör 02 10:00 - 11:00 Värmdö IF Röd - Sickla IF Blå 2 Värmdövallen 226
Lör 09 10:00 - 11:00 Mörtnäs IF Gul - Värmdö IF Röd Värmdövallen 216
P9-28 VIF IF BLÅ
Shivdas Boodhun Thomas Konopka
Andrie Boodhun Patryk Konopka
Erik Lundberg Alexander Selberg
Sebastian Dufva Axel Meller
Joel Tekia Folke Bergqvist
Morris Arousell Jakob Bergman
Abulfazel Ataei
April 2018
Lör 21 10:00 - 11:00 Värmdö IF Blå - Nacka FC Värmdövallen 216
Lör 28 11:00 - 12:00 Saltsjöbadens IF - Värmdö IF Blå Saltsjöbadens IP22
Maj 2018
Lör 05 10:00 - 11:00 Värmdö IF Blå - Hammarby IF FF 6 Värmdövallen 216
Sön 20 09:30 - 10:30 Boo FF 7 - Värmdö IF Blå Boovallen 225
Lör 26 10:00 - 11:00 Värmdö IF Blå - Gustavsbergs IF Värmdövallen 216
Juni 2018
Lör 02 09:00 - 10:00 Mörtnäs IF Grön - Värmdö IF Blå Värmdövallen 225
Sön 10 10:30 - 11:30 Järla IF FK Vit - Värmdö IF Blå Nacka IP 125
P9-29 VIF IF SVART
Johan Ring Joakim Jägare
Alvin Ring Oscar Jägare
Ruben Stark Jonathan Hägglund
Joel Björn Ludvig Eriksson
Oscar Tarras Rasmus Djerf
Ivan Puric Charlie Haxbe
April 2018
Sön 22 11:00 - 12:00 Boo FF 8 - Värmdö IF Svart Boovallen 226
Lör 28 10:00 - 11:00 Värmdö IF Svart - Boo FF 16 Värmdövallen 225
Maj 2018
Sön 06 16:00 - 17:00 Orminge FC röd - Värmdö IF Svart Orminge BP 16
Lör 19 10:00 - 11:00 Värmdö IF Svart - Saltsjöbaden IF Värmdövallen 225
Sön 27 10:00 - 11:00 Hammarby IF - Värmdö IF Svart Hammarbyhöjden 115
Juni 2018
Lör 02 10:00 - 11:00 Värmdö IF Svart - Jarlabergs IF 2 Värmdövallen 225
Sön 10 11:00 - 12:00 Gustavsbergs IF - Värmdö IF Svart Farstaborg 2
P9-30 VIF IF VIT
Mathias Hyyrynen Andreas Jakobsson
Lucas Hyyrynen Noah Jakobsson
Rasmus Hyyrynen Frank Koci
Vincent Eriksson Melvin Edmark
Walid Rehman Maximilian Rosenquist
Ossian Edwall Kane Löf
April 2018
Sön 22 10:15 - 11:15 Boo FF 23 - Värmdö IF Vit Boovallen 226
Lör 28 11:00 - 12:00 Värmdö IF Vit - Hammarby IF Värmdövallen 215
Maj 2018
Sön 06 09:45 - 10:45 Järla IF Grön - Värmdö IF Vit Nacka IP 125
Lör 19 11:00 - 12:00 Värmdö IF Vit - Sickla IF Vit Värmdövallen 215
Sön 27 13:00 - 14:00 Boo FF 15 - Värmdö IF Vit Orminge BP 15
Juni 2018
Lör 02 11:00 - 12:00 Värmdö IF Vit - Jarlabergs IF 1 Värmdövallen 215
Lör 09 10:00 - 11:00 Värmdö IF Vit - Gustavsbergs IF Värmdövallen 215
Under fliken "Dokument", till vänster, så finns fullständig förteckning över grupper, lag, scheman etc. att ladda ner.
Grupper och lag kan komma att ändras, men detta är det underlag vi kommer att gå efter initialt.