SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta.
Här
kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.
Jag Godkänner
Innebandy - Pojkar -10
Värmdö IF
Fotboll
Fotboll - Startsida
Fotboll - HERRLAG
Fotboll - DAMLAG
Fotboll - Damjuniorer
Fotboll - Flickor U15
Fotboll - Flickor -11
Fotboll - Flickor -12
Fotboll - Flickor -13
Fotboll - Flickor -14
Fotboll - Flickor -15
Fotboll - Flickor -16
Fotboll - Flickor -17
Fotboll - Flickor -18
Fotboll - Herrjuniorer
Fotboll - Pojkar -08
Fotboll - Pojkar -09
Fotboll - Pojkar -10
Fotboll - Pojkar -11
Fotboll - Pojkar -12
Fotboll - Pojkar -13
Fotboll - Pojkar -14
Fotboll - Pojkar -15
Fotboll - Pojkar -16
Fotboll - Pojkar -17
Fotboll - Pojkar -18
Fotboll - Veteranlaget -08/-11
Fotboll - Domare
Innebandy
Innebandy - Startsida
Innebandy - Herrlag div. 1
Innebandy - Herrlag div. 3
Innebandy - Herrjunior
Innebandy - Damlag div. 2
Innebandy - Damlag div. 3
Innebandy - Damjunior
Innebandy - Flickor -08
Innebandy - Flickor -09/10/11
Innebandy - Flickor -12
Innebandy - Flickor -13
Innebandy - Flickor -14/15
Innebandy - Flickor -16
Innebandy - Flickor -17
Innebandy - Pojkar -09
Innebandy - Pojkar -10
Innebandy - Pojkar -11
Innebandy - Pojkar -12
Innebandy - Pojkar -13
Innebandy - Pojkar -14
Innebandy - Pojkar -15
Innebandy - Pojkar -16
Innebandy - Pojkar -17
Innebandylekis
Friidrott
Friidrott - Startsida
Friidrott - BLÅ Grupp F/P -03/-06
Friidrott - RÖD Grupp F/P -07/-09
Friidrott - LILA Grupp F/P -10/-12
Friidrott - GRÖN grupp F/P -11/-12
Friidrott - GUL Grupp F/P -13
Friidrott - VIT Grupp F/P -14
Friidrott - SVART grupp F/P -15
Parasport
Ledare
Föräldrar
VIF Värdegrund
Nordic Wellness
Logga in
Logga in som
Ledare/Administratör
Logga in som
Medlem/Målsman
Värmdö IF
Fotboll
Fotboll - Startsida
Fotboll - HERRLAG
Fotboll - DAMLAG
Fotboll - Damjuniorer
Fotboll - Flickor U15
Fotboll - Flickor -11
Fotboll - Flickor -12
Fotboll - Flickor -13
Fotboll - Flickor -14
Fotboll - Flickor -15
Fotboll - Flickor -16
Fotboll - Flickor -17
Fotboll - Flickor -18
Fotboll - Herrjuniorer
Fotboll - Pojkar -08
Fotboll - Pojkar -09
Fotboll - Pojkar -10
Fotboll - Pojkar -11
Fotboll - Pojkar -12
Fotboll - Pojkar -13
Fotboll - Pojkar -14
Fotboll - Pojkar -15
Fotboll - Pojkar -16
Fotboll - Pojkar -17
Fotboll - Pojkar -18
Fotboll - Veteranlaget -08/-11
Fotboll - Domare
Innebandy
Innebandy - Startsida
Innebandy - Herrlag div. 1
Innebandy - Herrlag div. 3
Innebandy - Herrjunior
Innebandy - Damlag div. 2
Innebandy - Damlag div. 3
Innebandy - Damjunior
Innebandy - Flickor -08
Innebandy - Flickor -09/10/11
Innebandy - Flickor -12
Innebandy - Flickor -13
Innebandy - Flickor -14/15
Innebandy - Flickor -16
Innebandy - Flickor -17
Innebandy - Pojkar -09
Innebandy - Pojkar -10
Innebandy - Pojkar -11
Innebandy - Pojkar -12
Innebandy - Pojkar -13
Innebandy - Pojkar -14
Innebandy - Pojkar -15
Innebandy - Pojkar -16
Innebandy - Pojkar -17
Innebandylekis
Friidrott
Friidrott - Startsida
Friidrott - BLÅ Grupp F/P -03/-06
Friidrott - RÖD Grupp F/P -07/-09
Friidrott - LILA Grupp F/P -10/-12
Friidrott - GRÖN grupp F/P -11/-12
Friidrott - GUL Grupp F/P -13
Friidrott - VIT Grupp F/P -14
Friidrott - SVART grupp F/P -15
Parasport
Ledare
Föräldrar
VIF Värdegrund
Nordic Wellness
VÄRMDÖ IF
Innebandy
Pojkar -10
Hem
Nyheter
Kalender
Dokument
Kontakt
Hem
Nyheter
Kalender
Dokument
Kontakt
Matcher
Visa alla matcher
2023/24: Pantamera Pojkar Ljusröd Medel D
2023/24: Pantamera Pojkar Ljusröd Medellätt C
2022/23: Pantamera Pojkar Ljusröd 10 Svårsvår A
2022/23: Pantamera Pojkar Ljusröd 10 Svårsvår B
2021/22: Pantamera Pojkar Blå Medelsvår Södra
2020/21: Pantamera Pojkar Blå Medel Lätt D
2020/21: Pantamera Pojkar Blå Medel Lätt E
2019/20: Pantamera Pojkar Blå Lätt Lätt C
2019/20: Pantamera Pojkar Blå Lätt Lätt D
SEPTEMBER 2023
30
18:15
lör
18:15
Strandhallen - Tyresö
Tyresö Trollbäcken IBK -
Värmdö IF
6 - 7
OKTOBER 2023
01
17:00
sön
17:00
Stavsborgs sporthall
Älta IF -
Värmdö IF
7 - 2
07
13:15
lör
13:15
Kämpetorpshallen 1
Älvsjö AIK IBF (A) -
Värmdö IF
18 - 1
08
18:15
sön
18:15
Värmdö sporthall
Värmdö IF
- AIK IBF
5 - 10
14
13:15
lör
13:15
Kvarnbergshallen
Sörskogens IF (B) -
Värmdö IF
4 - 6
21
17:45
lör
17:45
Värmdö sporthall
Värmdö IF
- Salems IF
0 - 7
22
12:30
sön
12:30
Värmdö sporthall
Värmdö IF
- Älvsjö AIK IBF (A)
0 - 6
28
10:00
lör
10:00
Kvarnängshallen
Nynäshamns IBK -
Värmdö IF
10 - 5
NOVEMBER 2023
11
12:30
lör
12:30
Värmdö sporthall
Värmdö IF
- Huddinge IBS (B)
3 - 8
18
16:30
lör
16:30
Värmdö sporthall
Värmdö IF
- Älta IF
2 - 7
19
12:45
sön
12:45
Värmdö sporthall
Värmdö IF
- FBI Tullinge (B)
3 - 3
25
19:30
lör
19:30
Skogsängshallen
Salems IF -
Värmdö IF
4 - 0
DECEMBER 2023
03
10:30
sön
10:30
Värmdö sporthall
Värmdö IF
- FBI Tullinge
1 - 7
03
16:00
sön
16:00
Värmdö sporthall
Värmdö IF
- Bromma KFUK-KFUM/Karlbergs BK
0 - 3
09
13:45
lör
13:45
Värmdö sporthall
Värmdö IF
- FBI Tullinge
2 - 5
09
16:30
lör
16:30
Ormingehallen
Nacka IBK (B) -
Värmdö IF
6 - 5
16
15:00
lör
15:00
Åbyhallen - Haninge
Västerhaninge IBK -
Värmdö IF
5 - 4
17
09:15
sön
09:15
Värmdö sporthall
Värmdö IF
- Sköndals IK
7 - 4
JANUARI 2024
13
13:30
lör
13:30
Värmdö sporthall
Värmdö IF
- Älvsjö AIK IBF (A)
0 - 8
14
09:00
sön
09:00
Värmdö sporthall
Värmdö IF
- Tyresö Trollbäcken IBK
1 - 1
14
17:00
sön
17:00
Ulriksdalshallen
AIK IBF -
Värmdö IF
5 - 3
20
13:45
lör
13:45
Åbyhallen - Haninge
Västerhaninge IBK -
Värmdö IF
5 - 2
21
12:30
sön
12:30
Värmdö sporthall
Värmdö IF
- Sörskogens IF (B)
6 - 4
27
11:15
lör
11:15
Kämpetorpshallen 1
Älvsjö AIK IBF (A) -
Värmdö IF
2 - 3
27
14:00
lör
14:00
Skogsängshallen
Salems IF -
Värmdö IF
13 - 2
28
14:30
sön
14:30
Värmdö sporthall
Värmdö IF
- Älta IF
6 - 5
FEBRUARI 2024
03
15:00
lör
15:00
Värmdö sporthall
Värmdö IF
- Ängby IF/Mariebergs SK
2 - 5
04
14:30
sön
14:30
OBS! Hemmesta Sporthall
Värmdö IF
- Nynäshamns IBK
2 - 3
10
11:00
lör
11:00
Tomtbergahallen
Huddinge IBS (B) -
Värmdö IF
3 - 4
11
19:00
sön
19:00
Grimstahallen
Ängby IF/Mariebergs SK -
Värmdö IF
-
17
08:15
lör
08:15
Tullingehallen
FBI Tullinge (B) -
Värmdö IF
3 - 5
18
17:00
sön
17:00
Värmdö sporthall
Värmdö IF
- Telge SIBK P09/10 (träningsmatch)
-
MARS 2024
09
16:45
lör
16:45
Stora Mossen 1
Bromma KFUK-KFUM/Karlbergs BK -
Värmdö IF
2 - 4
10
09:30
sön
09:30
Värmdö sporthall
Värmdö IF
- Nynäshamns IBK
1 - 11
16
10:30
lör
10:30
Värmdö sporthall
Värmdö IF
- Nacka IBK (B)
6 - 3
17
09:30
sön
09:30
Storvretens Sporthall
FBI Tullinge -
Värmdö IF
6 - 1
17
15:00
sön
15:00
Kämpetorpshallen 1
Älvsjö AIK IBF (A) -
Värmdö IF
7 - 3
23
11:30
lör
11:30
Sköndalshallen
Sköndals IK -
Värmdö IF
2 - 1
24
13:45
sön
13:45
Värmdö sporthall
Värmdö IF
- Västerhaninge IBK
2 - 6
VÅRA HUVUDSPONSORER
Våra sponsorer