Kommande matcher
OKTOBER 2017
 
18
20:00
ons
20:00    
Fotboll - DAMLAG, Stadshagens IP 1
Vasastans BK (5) - Värmdö IF (5)  -      
19
19:00
tor
19:00    
Fotboll - Pojkar U18, Björknäs IP
Boo - Värmdö Idrottsförening  -      
19
20:00
tor
20:00    
Fotboll - HERRLAG, Björknäs IP 1
Boo FK - Värmdö IF  -      
20
17:00
fre
17:00    
Fotboll - Pojkar 06, Bromma/Stockholm
 
Fyrverkericupen 9-manna - Värmdö IF Vit  -      
20
17:45
fre
17:45    
Innebandy - Pojkar 08, Strandhallen - Tyresö
Tyresö Trollbäcken IBK (B) - Värmdö IF (B)  -      
20
18:45
fre
18:45    
Innebandy - Flickor 04, Vikingavallen - Bollhallen Täby IP
IK Frej Täby - Värmdö IF (C)  -      
20
19:00
fre
19:00    
Fotboll - Pojkar 02, Värmdövallen 2
Värmdö IF 5 - Järla IF FK Vit  -      
20
19:15
fre
19:15    
Innebandy - Pojkar 02-03, Kvarnbergshallen
Huddinge IBS - Värmdö IF   -      
21
08:00
lör
08:00    
Fotboll - Pojkar 08, Värmdövallen
Värmdö Idrottsförening - Siggetsacupen  -      
21
08:00
lör
08:00    
Fotboll - Pojkar 08, Värmdövallen
 
Värmdö IF P08 Röd - Siggestacupen  -      
21
08:15
lör
08:15    
Fotboll - Pojkar 08, Värmdövallen
Siggestacupen - Värmdö IF Blå Lag 1   -      
21
09:00
lör
09:00    
 
- Värmdö Idrottsförening  -      
21
09:50
lör
09:50    
Fotboll - Flickor 08, Värmdövallen
 
Värmdö Idrottsförening - Siggestacupen  -      
21
10:00
lör
10:00    
Handboll - Pojkar 07, Smedshagshallen
Mini - Omgång 2  -      
21
10:00
lör
10:00    
Innebandy - Flickor 06, Vendelsömalmshallen
Vendelsö IK (A) - Värmdö IF (C )  -      
21
10:45
lör
10:45    
Innebandy - Pojkar 07, Kvarnängshallen
Nynäshamns IBK - Värmdö IF (B)  -      
21
11:00
lör
11:00    
Fotboll - Pojkar U18, Brantbrinks IP 1
Tullinge Triangel Pojkar FK - Värmdö IF  -      
21
12:00
lör
12:00    
Innebandy - Pojkar 06, Vendelsömalmshallen
Vendelsö IK (B) - Värmdö IF (A)  -      
21
12:15
lör
12:15    
Innebandy - Pojkar 07, Bandhagshallen
Enskededalens IBK - Värmdö IF (C)  -      
21
13:00
lör
13:00    
Innebandy - Flickor 06, Järla Sporthall
Nacka Wallenstam IBK - Värmdö IF (A )  -      
21
13:15
lör
13:15    
Fotboll - Pojkar 08, Värmdövallen
Siggestacupen - Värmdö IF Blå lag 3   -      
21
13:15
lör
13:15    
Farsta IBK - Värmdö IF  -      
21
14:00
lör
14:00    
Fotboll - Pojkar 08, Värmdövallen
Siggestacupen - Värmdö IF Blå lag 2   -      
21
14:30
lör
14:30    
Värmdö IF 7 - Enskede IK 7  -      
21
14:30
lör
14:30    
Innebandy - Flickor 01-03, Värmdö sporthall
Värmdö IF - Bele Barkarby IF IBF  -      
21
14:40
lör
14:40    
Handboll - Pojkar 03-05, Sunnerbyhallen
Djurgårdshof IK HK - Värmdö IF  -      
21
16:00
lör
16:00    
Handboll - Pojkar 03-05, Sunnerbyhallen
Visby IF Gute HK - Värmdö IF  -      
21
16:00
lör
16:00    
Innebandy - Herrlag div.3, Värmdö sporthall
Värmdö IF (B) - Sköndals IK  -      
21
17:45
lör
17:45    
Innebandy - Pojkar 04-05, Tullingehallen
FBI Tullinge - Värmdö IF  -      
21
20:15
lör
20:15    
Innebandy - Damlag, Tullingehallen
FBI Tullinge - Värmdö IF   -      
22
sön
00:00    
Fotboll - Flickor 08, Värmdövallen
 
Värmdö Idrottsförening - Siggestacupen  -      
22
08:00
sön
08:00    
Fotboll - Pojkar 08, Värmdövallen
Värmdö Idrottsförening - Siggestacupen  -      
22
08:00
sön
08:00    
Fotboll - Pojkar 08, Värmdövallen
 
Värmdö IF P08 Röd - Siggestacupen  -      
22
08:55
sön
08:55    
Värmdö IF 2 - Saltsjö-Boo IF Vit  -      
22
09:00
sön
09:00    
Innebandy - Pojkar 07, Tomtbergahallen
Huddinge IBS (A) - Värmdö IF (A)  -      
22
09:15
sön
09:15    
Innebandy - Flickor 05, Värmdö sporthall
Värmdö IF (B) - Ingarö IF (A)  -      
22
09:15
sön
09:15    
Innebandy - Flickor 06, Värmdö sporthall
Värmdö IF F05 - Ingarö IF  -      
22
09:30
sön
09:30    
Farsta - Värmdö Idrottsförening  -      
22
10:00
sön
10:00    
Värmdö IF - Saltsjöbadens IF 1  -      
22
10:15
sön
10:15    
Innebandy - Pojkar 06, Värmdö sporthall
Värmdö IF (A) - Älta IF (A)  -      
22
11:00
sön
11:00    
Handboll - Pojkar 06-07, Skärholmshallen
IFK Tumba HK - Värmdö IF  -      
22
11:15
sön
11:15    
Innebandy - Flickor 05, Värmdö sporthall
Värmdö IF (A) - Hässelby SK IBK  -      
22
11:15
sön
11:15    
Innebandy - Flickor 06, Värmdö sporthall
Värmdö IF F05/F06 - Hässelby SK IBK  -      
22
12:15
sön
12:15    
Innebandy - Flickor 04, Värmdö sporthall
Värmdö IF (B) - Högdalens AIS  -      
22
12:20
sön
12:20    
Handboll - Pojkar 06-07, Skärholmshallen
HK Cliff 2 - Värmdö IF  -      
22
12:30
sön
12:30    
Tyresö Trollbäcken IBK (B) - Värmdö IF   -      
22
13:00
sön
13:00    
Värmdö IF - IF Brommapojkarna 1  -      
22
13:00
sön
13:00    
IF Brommapojkarna 9 - Värmdö IF 1  -      
22
13:30
sön
13:30    
Innebandy - Pojkar 04-05, Värmdö sporthall
Värmdö IF - Salems IF  -      
22
14:15
sön
14:15    
Värmdö IF Blå - Älta IF 2  -      
22
14:15
sön
14:15    
Värmdö IF Blå - Älta IF 2  -      
22
14:45
sön
14:45    
Innebandy - Pojkar 06, Värmdö sporthall
Värmdö IF (B) - Nacka Wallenstam IBK (B)  -      
22
15:00
sön
15:00    
Fotboll - Pojkar 04, Högsätra BP 1
IFK Lidingö FK 2 blå - Värmdö IF 1  -      
22
15:00
sön
15:00    
Fotboll - Pojkar U18, Tyresövallen 1
Tyresö FF - Värmdö IF  -      
22
15:30
sön
15:30    
Nacka Wallenstam IBK - Värmdö IF (A)  -      
22
15:45
sön
15:45    
Innebandy - Flickor 07, Värmdö sporthall
Värmdö IF (B) - Tumba GOIF  -      
22
16:00
sön
16:00    
Värmdö IF 6 - Gustavsbergs IF FK 1  -      
22
16:00
sön
16:00    
Fotboll - Pojkar 03 , Kvarnängens IP 2
Nynäshamns IF FK 2 - Värmdö IF Vit  -      
22
17:40
sön
17:40    
Vasalund - Värmdö Idrottsförening  -      

  Fler kommande matcher >>

Spelade matcher
OKTOBER 2017
 
17
21:00
tis
21:00    
Boo FF 1 - Värmdö IF 1  -      
17
19:30
tis
19:30    
Fotboll - Pojkar 02, Bagarmossens BP 1
Bagarmossen Kärrtorp BK 3 - Värmdö IF 62  -  0  
16
19:15
mån
19:15    
Fotboll - Pojkar 02, Saltsjöbadens IP 1
Saltsjöbadens IF 1 - Värmdö IF 60  -  2  
 
15
17:00
sön
17:00    
Innebandy - Herrlag div. 1, Motala Sporthall
Solfjäderstaden IBK - Värmdö IF6  -  4  
15
16:45
sön
16:45    
Innebandy - Damlag, Värmdö sporthall
Värmdö IF (A) - Örby IS9  -  2  
15
15:20
sön
15:20    
Fotboll - Flickor 09, Sicklavallen
Vif vit - Boo ff F09:8  -      
15
15:15
sön
15:15    
Innebandy - Herrjunior , Värmdö sporthall
Värmdö IF - Vendelsö IK (B)1  -  9  
15
14:15
sön
14:15    
Innebandy - Flickor 04, Sköndalshallen
Sköndals IK (C) - Värmdö IF (B)2  -  3  
15
14:00
sön
14:00    
Fotboll - Flickor 09, Sicklavallen 1
Saltsjöbadens if vit - Vif vit  -      
15
13:45
sön
13:45    
Innebandy - Damlag, Värmdö sporthall
Värmdö IF - Vendelsö IK (B)3  -  5  

  Fler spelade matcher >>
 
 
 
VÅRA HUVUDSPONSORER
 
 
 
 
Våra sponsorer
Hashtaggade bilder på Instagram med #värmdöif